Petlas 4 Mevsim Lastiği MultiAction PT565

Yüksek Performans ve Konfor İçin Aracınıza En Uygun Lastiği Keşfedin
alibayir
Site Admin
Mesajlar: 2636
Kayıt: Cum Eki 09, 2015 5:01 am
İletişim:

Petlas 4 Mevsim Lastiği MultiAction PT565

Mesajgönderen alibayir » Cmt Ağu 29, 2020 4:54 pm

Petlas, yeni geliştirdiği dört mevsim lastiği MultiAction PT565'yi satışa sundu. Firmanın ıslak, kuru ve karlı zeminlerde performans sağlayan yeni nesil lastiği, dört mevsim güvenli sürüş sunuyor.
Petlas MultiAction PT565.jpg
PETLAS MultiAction PT565

Petlas, kendi bünyesinde gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmalarıyla dört mevsim güvenli sürüş sunan yeni nesil bir lastik geliştirdi. Firmanın yeni nesil ürünü MultiAction PT565, tüm sene boyunca, her türlü hava ve yol koşulunda kullanılmak üzere tasarlanmış bir 4 mevsim lastiği olma özelliği taşıyor.

Mevsimsel lastik kullanımı konusunda yasal düzenlemeler mevcut ama Trabzon gibi kışların çok sert geçmediği bölgelerde, araç sahipleri 4 Mevsim lastik kullanabilir. Her kış mevsiminde kışlık lastik değiştirme masrafı külfetinden kurtulabilir.

3PMSF (Üç Tepeli Kar Tanesi) işareti taşıyan 4 mevsim özellikli lastikler, bu konuda tüketicilere güvenli bir alternatif sunuyor. Islak, kuru ve karlı zeminde dengeli performans sağlamak için yerli sermaye, yerli Ar-Ge ve yerli üretim PETLAS MultiAction PT565'in büyük ilgi göreceğini tahmin ediyorum.