BOSCH Serie | 4 Çamaşır Makinası 9 kg silver, 1200 dev./dak. WGA142XVTR

Çamaşır yıkamak için kullanılan beyaz eşya
alibayir
Site Admin
Mesajlar: 2636
Kayıt: Cum Eki 09, 2015 5:01 am
İletişim:

BOSCH Serie | 4 Çamaşır Makinası 9 kg silver, 1200 dev./dak. WGA142XVTR

Mesajgönderen alibayir » Prş Ağu 06, 2020 5:11 pm

EcoSilence Drive ™ özellikli otomatik çamaşır makinesi: güvenebileceğiniz sessiz çalışma ve dayanıklılık.

1 (2).jpeg
    EcoSilence Drive™: 10 yıl garantili, uzun ömürlü motor. Sessiz çalışır ve enerji verimliliği yüksektir.
    SpeedPerfect
    VarioDrum: Özel tambur yapısı sayesinde hassas ve efektif yıkama
    AntiVibration™ Design: Titreşim önleyici yan duvarlar sayesinde sarsıntısız ve sessiz çalışma.

Unutulan çamaşırlar canınızı sıkmasın.

“Reload” Yeniden Yükleme Fonksiyonu çamaşır yıkamaya büyük bir esneklik getiriyor. Mevcut yıkama programını durdurup, makinenin kapağını açarak ilave çamaşırları makineye yerleştirebilir ve yıkamaya devam edebilirsiniz.

Kirli, hassas ve bunun arasındaki yıkamalar için mükemmel çözüm.
Pahalı ve narin kıyafetler sadece bir yıkamadan sonra mahvolabilir. Eşsiz, patentli VarioDrum yapısı, her türlü giyim eşyasındaki sert kir ve lekeleri; germe, kırışma ya da hasar görme olmadan nazikçe giderir. Seçilen programa bağlı olarak, damlacık şeklindeki tasarım ve asimetrik kanatlar çamaşırlarınızı döndürme yönü ne olursa olsun orta noktasından hafifçe döndürür. Bu, yalnızca çok kirli giysiler için yoğun bir temizlik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tüm yük için daha hızlı, daha kapsamlı bir temizlik sağlar. Dolabınıza profesyonel kalitede bir temizlik sunun.

AntiVibration: Özel tasarım yan duvarlar sayesinde fısıltı sessizliği

Yan duvarların spiral tarzlı yenilikçi tasarımı dengeyi artırarak titreşimleri azaltır. Maksimum düzeydeki ses yalıtımı fısıltı sessizliği yaratır !

Doğru leke için doğru yıkama.
Hiçbir iki leke aynı değildir. Ancak her biri için doğru yıkama programını seçmek oldukça karışık olabilir ve mükemmel temizleme sonuçlarından daha az netice verir. AntiStain seçeneğine sahip Bosch çamaşır makineleri, her zaman lekeleri çıkarmanıza yardımcı olur. Çamaşır makineniz otomatik olarak çikolata, çim, kırmızı şarap gibi en inatçı lekelerin 16 tanesini hedef alır. İlgili lekelere bağlı olarak, seçilen program başlamadan önce sıcaklık, ıslatma ve tambur hareketini ayarlar. Dolayısıyla leke ne olursa olsun, AntiStain size mükemmel sonuçlar elde etmenizde yardımcı olur. Tam otomatik. Defalarca yıkamadan sonra bile.

% 65'e kadar daha az sürede mükemmel temizlik *.
"SpeedPerfect, zamanın önemli olduğu durumlar için geliştirilmiş özel bir işlevdir. SpeedPerfect ile yıkama sürenizi sonuçlardan ödün vermeden % 65 kadar azaltabilirsiniz. Programların çoğu, tüm yükler ve çamaşırlar ile birlikte kullanılabilir. Örneğin, mix programını SpeedPerfect ile birlikte seçerek, sadece 45 dakikada 4 kilograma kadar çamaşır yıkayabilirsiniz.

BOSCH Serie | 4 Çamaşır Makinası 9 kg silver, 1200 dev./dak. WGA142XVTR

1 (3).jpeg
A+++