Dt. Şair Hüseyin ÇEVİK ilk şiir kitabı için imza günü düzenledi

Şairlere ait şiirler ve Kendi şiirleriniz
alibayir
Site Admin
Mesajlar: 2397
Kayıt: Cum Eki 09, 2015 5:01 am
İletişim:

Dt. Şair Hüseyin ÇEVİK ilk şiir kitabı için imza günü düzenledi

Mesajgönderen alibayir » Prş Eki 13, 2016 7:29 pm

Siir Oldum Ben Sende.jpg
Siir Oldum Ben Sende.jpg (236.96 KiB) 13802 kere görüntülendi

Akçaabat'lı şair Hüseyin ÇEVİK Trabzon Sanatevi bahçesinde düzenlediği imza gününde yeni çıkan "Şiir Oldum Ben Sende" isimli ilk şiir kitabını okuyucularına imzaladı. (13 Ekim 2016) Kendisini yalnız bırakmayan destek verenlerle tek tek ilgilenen yazar Hüseyin ÇEVİK herkese teşekkür edip hatıra fotoğraflar çektirerek samimi dostane bir ortam oluşmasını sağladı.

"Yenilmez Şovalyemiz" Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e ve izini yol bilenlere.. diyerek başlamış söze ve günlük olaylara ithafen yaşadıklarını dökmüş mısralara sevgili eşi Elif'e Can parçası kızı Alya'ya ve diğer Can'lara "Gurbetin gecesi güne kavuşmaz" demiş Üniversite yıllarına... Okuyunca duygusal anlar yaşayacağınız yaşama sevinci bulacağınız bir kitap tavsiye ederim.

Şair Hüseyin ÇEVİK 20 Mayıs 1981'de Trabzon'un Akçaabat ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini babasının öğretmenlik mesleği nedeniyle bulundukları Rize'de tamamladı. 1999 yılında başladığı Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 2004 yılında mezun oldu. Halen Trabzon'daki özel muayenehanesinde serbest diş hekimliği yapmaktadır. CHP Akçaabat İlçe Başkanlığı'nda Yönetici de olan şair evli ve iki çocuk babasıdır.